جستجو

با انجام عملیات عمرانی و بازپیرایی :

مجموعه الماس شهر شروع به کار کرد ایجاد شده در تاریخ: 1397/4/16

مجموعه فرهنگی، رفاهی و تفریحی الماس شهر بعد عملیات عمرانی و بازپیرایی در قسمت های مختلف اعم از رستوران سنتی، آلاچیق ها، آب نماها، مجموعه پرندگان و فضای سبز با مدیریت جدید شروع به کار کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل رفاه ، تعاون وخدمات اجتماعی ؛ دکتر مدیح با تقدیر و تشکر از حمایت های همه جانبه دکتر شیخ معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران از زحمات تمامی پرسنل اداره کل رفاه در راستای تلاش برای بهبود کیفی و کمی خدمات ارائه شده به پرسنل شهرداری تهران در مجموعه الماس شهرتلاش کردند قدردانی نمود.


مدیرکل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی در ادامه ضمن بیان این مطلب که از سال 1394 هیچگونه عملیات عمرانی در این مجموعه انجام نگرفته است ابراز امیدواری نمود با بهره برداری شهروندان تهرانی وبویژه پرسنل شهرداری تهران از مجموعه الماس شهر در کنار سایر بخش های خدماتی آن ، رضایت حداکثری فراهم شود.

ایشان در ادامه با اشاره به اینکه اداره کل رفاه ارائه بهترین ومطلوب ترین سطح خدمات رفاهی و درمانی را در اولویت های خود قرار داده است گفت : امید است درچارچوب طرح جامع رفاهی جهت تحقق منویات شهردار محترم تهران در زمینه ارائه این خدمات به کارکنان تحت پوشش اقدامات و فعالیت های شایسته تری صورت پذیرد و برهمین اساس افزايش امكانات و خدمات رفاهي به كاركنان مي‌تواند به‌ عنوان يكي از ابزارهاي موثر در رضایتمندی شغلی پرسنل باشد .

وی در پایان با اشاره به این مطلب که شهردار محترم تهران انتظارات جدی از همه ما در این دوره دارند افزود: در مدیریت جدید شهرداری تهران یکی از رویکردهای مهم ، توجه به نیروی انسانی است و ما هنوز نیاز به اقدامات و فعالیت های بزرگتر و شایسته تری برای کارکنان شهرداری تهران داریم که در این راستا طرح ها و برنامه های رفاهی، درمانی و ورزش کارکنان در حال تدوین و اجرا می باشند که امیدواریم گام موثری در کارآمدی سازمان شهرداری تهران برداریم.

لازم به ذکر است مجموعه الماس شهر با 33 هزار مترمربع شامل 2 تالار پذیرایی هرکدام با گنجایش 800 نفر ، 33 آلاچیق ، رستوران با گنجایش 700 نفر ، باغ پرندگان ، فضای بازی کودکان ، پارکینگ و فضای سبز پوشیده از انواع درختان در منطقه مراد آباد تهران واقع گردیده است .

rating print
-->